Informácie o kurzoch - Novacesta.sk

Nová cesta,
nový pohľad a rozvoj.
nový rozmer,
Prejsť na obsah

Informácie o kurzoch

Kurzy
V čom sa líšia kurzy, ktoré ponúkam:
- dlhoročná prax vo výučbe,
- pozitívne ohlasy absolventov v praxi,
- na kurzoch učím vždy ku kurze a technikám,
- zodpovedajú sa všetky položené otázky ku kurze,
- výučba v malých skupinách - každému sa môžem venovať osobne,
- všetky techniky sa reálne odskúšajú tak, aby ich každý ovládal po skončení.

Všetky kurzy je možné absolvovať iba osobne, pretože obsahujú techniky, ktoré je možné vyučovať iba osobe.
Ako ste si všimli, v ponuke je veľa kurzov s rôznym zameraním. Každý systém Vám vytvorí dobré možnosti a znalosti práce s energiami, či energetickými centrami. Na niektorých kurzoch sa dozviete viac, na iných menej informácií.

Individuálne kurzy:
Kurzy je možné absolvovať aj jednotlivo mimo vyhlásené termíny s príplatkom. Pri osobnom kurze v počte 2 a viac osôb, je možné ho absolvovať bez prirážky. Osobné kurzy je možné absolvovať z technických dôvodov len v Bratislave. Pokiaľ máte záujem o kurz v inom meste, ako je uvedené, kontaktujte ma.


Dôležité upozornenie: Na internete sa rozmohli návody na  "samozasvätenie" do rôznych energií. Upozorňujem všetkých pred týmito  pochybnými praktikami, ktorými si na seba mnoho ľudí uhnalo rôzne choroby, problémy, či iné záťaže. Pokiaľ nie ste odborne vedení skúseným a  vyškoleným učiteľom pri akomkoľvek napojení na rôzne energie, môže sa stať, že takto "zadarmo" získanej negativity sa už  nemusíte nikdy zbaviť.

UPOZORNENIE: Certifikáty absolventov akéhokoľvek náších kurzu  nezaručujú kvalitu poskytovaných služieb a informácií. Slúžia iba na  účel potvrdenia absolvovania daného kurzu/seminára. Každý konzultant/terapeut je sám zodpovedný za svoje jednanie a prácu!
© Rastislav Briestenský
Návrat na obsah