Karmická numerológia - Novacesta.sk

Nová cesta,
nový pohľad a rozvoj.
nový rozmer,
Prejsť na obsah

Karmická numerológia

Kurzy
Kurz karmicko - kabalistickej numerológie.

Tento typ numerológie vychádza z učenia kabaly. No nie je to žiadne náboženstvo.

Je  to najstarší typ numerológie, ktorý je ústne odovzdávaný z majstra na  žiaka už niekoľko tisíc rokov. Doteraz na túto tému nie je napísaná  žiadna kniha.

Na rozdiel od klasickej numerológie je celý rozbor  presný a úplný a obsahuje čísla od 1 do 100. V klasickej numerológií je  ich iba 9 a preto sa musíte učiť množstvo typov výpočtov, ktoré sú  potrebné, pokiaľ chcete vedieť vôjsť do väčšej hĺbky. Jediným typom  výpočtu, ktorý sa naučíte dokážete vypočítať a zistiť viaceré oblasti:  osobu, vzťahy (všetky typy), firmy, vzťah zamestnanca ku firme,  jednotlivé dni v živote, kamra adresy, či mesta..... V podstate všetko,  čo má meno, či názov.

Celý výklad je podrobný a jeho jednotlivé  časti na seba nadväzujú, čím sa vytvára celkový obraz. Tento typ  numerológie pracuje tiež s energiami a vibráciami všetkých čísiel. Každé  meno, názov a dátum majú svoju energiu a tá je vyjadrená vy číslách.

Využitie  tohto kurzu je dosť vysoké. Vypočítate si osobné vibrácie, zistíte a  naučíte sa používať svoj potenciál, dozviete sa, kde sú Vaše plusy a na  ktorých mínusoch ešte treba popracovať. Okrem toho budete vidieť, aké  energie Vás sprevádzajú po celý život a ako smerovať svoj život, aby ste  z neho dostali viac pozitívneho.

Vo vzťahoch uvidíte, na čom sú založené - na láske, pomoci, peniazoch, či iných hodnotách a zistíte ich životné smerovanie.
atď.

Tento kurz odporúčame každému začiatočníkom, ako aj skúseným numerológom.

Cena celého kurzu: 130 €

V cene kurzu sú materiály s skriptá ku kurze + osvedčenia o absolvovaní. Kurz sa vyučuje osobne a trvá celý deň.
© Rastislav Briestenský
Návrat na obsah